Оферта LiqpAY

Договір публічної оферти novatiko.com в частині укладання угод з українськими страховими компаніями

Про надання послуг пошуку, підбору, розрахунку, оформлення та продажу послуг страхування, що надаються партнерами (українськими страховими компаніями) novatiko.com по засобам технічних можливостей інтернет-сайту novatiko.com

1. Терміни

Сайт – публічний, відкритий для вільного доступу і доступний всім користувачам інтернету веб-сайту https://novatiko.com

Користувач – фізична особа або організація, що використовують Сайт для виконання певної мети, а саме підбору, розрахунку, оформлення та замовлення послуг страхування, що надаються партнерами сайту, страховими компаніями.

Оферта – цей договір публічної оферти.

Прийняття оферти – повна і беззастережна згода з умовами Оферти і прийняття Оферти Користувачем для можливості використання всіх функцій Сайту з ціллю пошуку, розрахунку, підбору, оформлення та оплати Послуг страхування, що надаються постачальниками Послуг.

Послуга – комплекс дій, що надаються Постачальником Послуг Покупцю/Користувачу, після оплати. Обсяг Послуги та початок її надання обираються Користувачем самостійно, при створені Замовлення, з представлених на сайті варіантів. Згідно умов даної Оферти, Постачальники послуг не зобов’язані надавати Клієнтам будь-яких інших послуг, крім заявлених при створені Замовлення на Сайті. Перелік послуг, що надаються Покупцю/Користувачу в рамках замовлення може бути змінено постачальником послуг в односторонньому порядку, без відома Покупця/Користувача. novatiko.com надає Послуги в відповідності з умовами партнерських/агентських/субагентських договорів і угод з Постачальниками Послуг, а саме через уповноваженого агента ФОП Тумик Т.Д. (UA543052990000026000040111060), що діє на підставі виписки з Єдиного державного реєстру, ІПН 2707517707

Електронний поліс – повноцінний аналог звичного “паперового” полісу, тільки надається клієнту в електронному вигляді за допомогою електронних каналів зв’язку.

Постачальник послуги – страхові компанії та інші організації, зареєстровані належним чином на території України і мають діючу ліцензію на надання відповідних послуг, розміщених на сайті.

Замовлення послуги – оформлений на Сайті запит Користувача на отримання Послуг, самостійно обраних на Сайті, що передбачає закріплення Користувачем обраної на Сайті послуги за конкретною особою (чи особами). Оформлення може припускати повну або часткову оплату, або оплату в відведений для цього термін після замовлення Послуги.

2. Реєстрація

Користувачі мають можливість пройти процедуру реєстрації на сайті.
Під час реєстрації Користувачем мають бути вказані наступні дані:

e-mail (в подальшому використовується як логін);

імя.

Одноразовий пароль генерується автоматично й відправляється Користувачу на вказаний email.

3. Замовлення послуги

Сайт надає можливість Користувачам розрахувати вартість Послуги за вказаними параметрами: вартість послуги в різних страхових компаніях, порівняння вартості послуг, вибір варіантів франшизи, додаткових послуг, програм страхування.

Вказана інформація розміщується на Сайті в зручному вигляді для порівняння та аналізу Послуг. Здійснюючи Замовлення послуги через Сайт, Користувач зобов’язаний надати персональну інформацію необхідну для оформлення обраної послуги.

При Замовлені послуги Користувач повинен заповнити необхідні поля на сайті. Якщо Користувач замовив Послугу і не сплатив її протягом граничного терміну, таке замовлення буде автоматично відмінено протягом встановленого Постачальником Послуги терміну. Ніяких штрафів за відміну неоплаченої Послуги не передбачено.

4. Оплата послуги

Користувач самостійно обирає спосіб оплати Послуги, що йому підходить серед можливих для даного виду Послуги.

Послуги по оплаті за допомогою платіжних карт міжнародних платіжних систем VISA/MASTERCARD/ПРОСТІР надаються за допомогою інтернет еквайрингу від LiqPay.

Користувач несе повну, одноосібну відповідальність за всі комісійні витрати та інші, передбачені банком витрати, які можуть бути додані до вартості емітентів банківської карти. Користувач дає згоду на обробку своїх персональних платіжних даних.

При обраному способі оплати банківською картою Покупець вказує платіжну інформацію банківської карти, а саме: номер карти, термін дії, CVV-код. Дана інформація вводиться на захищеній сторінці інтернет еквайрингу та не передається сайту novatiko.com.

Шахрайство (або його спроби) з банківськими платіжними картами тягнуть за собою відповідальність, відповідно до діючого Законодавства.

5. Доставка

Користувач самостійно обирає відповідний йому спосіб доставки Послуги серед можливих для даного виду Послуги.

За деякі методи доставки, які здійснюються сторонніми організаціями (Кур’єрські служби доставки, Нова Пошта та ін.) може стягуватися додаткова плата відповідно тарифів організації.

Про необхідність додаткової оплати обраного методу доставки Послуги на Сайті відображається відповідне інформаційне оголошення.

6. Права, обов’язки і відповідальність сторін

Користувач має право:

Користуватися всіма доступними сервісами та інформаційними розділами Сайту з ціллю аналізу, вибору, оформлення, замовлення, оплати або вивчення доступних Послуг. Здійснювати Замовлення послуги для третіх осіб або від їх імені, тільки якщо він був уповноважений даними особами на здійснення вибору та Замовлення послуги, а також на надання персональних даних, що вимагаються для Замовлення послуги.

Користувач зобов’язаний:

Виконувати умови Замовлення послуги, встановлені будь-яким з Постачальників Послуг, з якими він буде співпрацювати в рамках обраної Послуги, включаючи, але не обмежуючись,  сплатою всіх страхових платежів в відповідний час, і в відповідності з встановленими тарифами, правилами та обмеженнями Постачальника послуги.

Користувачі несуть відповідальність, повідомлені та усвідомлюють, що:

Всі етапи створення Замовлення послуги: дані, що вказані для розрахунку вартості, вибір Постачальника послуги, внесення даних Користувача, вибір методів оплати та інше — це виключно самостійний вибір Користувача. Користувач несе повну відповідальність за коректність даних, що вказані ним при Замовленні послуги. Внесена Користувачем інформація автоматично фіксується на Сайті, та у внутрішній базі Постачальника послуги для подальшого оформлення Послуги. Користувачі самі несуть відповідальність за несвоєчасне звернення з претензіями або недотриманням передбачених формальностей.

Адміністрація сайту має право:

На свій розсуд, в будь-який момент вносити будь-які зміни на Сайті без спеціального повідомлення або попередження Користувачів, додавати нові чи скорочувати  наявні Послуги Постачальників послуг, доступні на Сайті сервіси ти функціонал, змінювати дизайн, правила бонусної програми, додавати/скорочувати методи оплати доступні Користувачам для оплати Послуг на Сайті, змінювати вартість Послуг що надаються.

Без повідомлення Користувачів Призупинити надання Послуг на Сайті з ціллю проведення технічних робіт.

Виправляти будь-які помилки в вартості Послуг на Сайті і/або в готових Замовленнях (сплачених і несплачених), замовлених за хибною ціною. В даному випадку, якщо це можливо, Користувачу буде запропоновано зберегти замовлення з правильною ціною або анулювання Послуги без утримання штрафу.

На свій власний розсуд, відмовляти Користувачам в доступі до Сайту та пропонованим Послугам, в будь-який час і з будь-яких причин, без пояснення і повідомлення Користувача.

Збирати інформацію про замовлення Користувача на сайті з ціллю повідомлення Користувача про спеціальні пропозиції, акції та додаткові Послуги, доступні на сайті.

Пропонувати Користувачу платні або безкоштовні додаткові Послуги. В залежності від кроку Замовлення послуги, на якому пропонується додаткова Послуга, її вартість або включається в загальну вартість Послуги, або пропонується до оплати окремо.

Адміністрація сайту зобов’язана:

Докласти максимум зусиль для обслуговування користувачів Сайту належним чином.

Інформувати Користувачів про зміни переліку Послуг або про неможливість виконати оплачену послугу, за умови, що Постачальник послуги своєчасно проінформував про це Адміністрацію Сайту.

7. Відмова від відповідальності

Адміністрація сайту не виступає в якості со-постачальника з Постачальником послуг, Послуги яка обрана Користувачем та не бере участі в спорах між Користувачем та Постачальником Послуги.

8. Захист, зберігання та обробка персональних даних

Адміністрація сайту використовує загальноприйняті стандарти захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення.

На виконання вимог Закону України “Про захист персональних даних” №2297-VI від 01.06.2010 (далі — Закон), при заключені цього Договору публічної оферти (акцепт оферти), Користувач надає Адміністрації сайту свою повну, необмежену терміном, безвідкличну згоду на обробку його персональних даних* будь-яким способом, передбаченим Законом, з ціллю здійснення своєї діяльності, пов’язаної з нею фінансово-господарською діяльністю, а також відмовляється від письмового повідомлення про включення інформації про нього в базу персональних даних Сайту/Адміністрації сайту та обраного Постачальника послуги, передачу або надання доступу третім особам без отримання додаткової згоди Користувача. Користувач підтверджує, що ознайомлений з правами як суб’єкта персональних даних, в відповідності з Законом. Користувач надає свою згоду на отримання SMS повідомлень, електронних повідомлень в  популярні месенджери та електронних/паперових листів від Сайту/Адміністрації сайту та його партнерів, які здійснюють оформлення послуг.

* В розумінні Закону під персональними даними розуміється будь-яка інформація про Користувача, в тому числі, але не виключено, прізвище, ім’я, по-батькові, дата та місце народження, адреса, телефон, паспортні дані, та дані інших документів (необхідних для Замовлення послуги), ідентифікаційний номер, професія, інформація про належне йому майно, а також інші відомості, що надаються при Замовленні послуги.

9. Розторгнення договору публічної оферти

Адміністрація сайту вправі, в будь-який час, на свій особистий розсуд, змінювати або редагувати дані Договору публічної оферти без попередження про це Користувача. Подальше ж використання Користувачем  цього сайту означає, що Користувач автоматично прийняв зміни або відредагований Договір публічної оферти.

Цей договір публічної оферти може бути розірвано в будь-який час за ініціативою Користувача або Адміністрації сайту, шляхом направлення іншій стороні  відповідного повідомлення листом на пошту.

10. Дія Договору публічної оферти

Договір вступає в силу з моменту його укладення (акцепту оферти) і діє протягом невизначеного терміну.